DOLAR 13,5495
EURO 15,3584
ALTIN 789,44
BIST 1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 0°C
Karla Karışık Yağmurlu
Artvin
0°C
Karla Karışık Yağmurlu
Per 0°C
Cum -1°C
Cts 0°C
Paz 2°C

YÜZME GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

YÜZME GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI
REKLAM ALANI
07.12.2021
64
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanlığının gençleri sportif faaliyetlerle tanıştırmak ve spora yönlendirmek amacıyla düzenlediği okul sporları etkinlikleri Artvin ve ilçelerinde tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda yapılan 2021 – 2022 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yüzme Genç Kızlar İl Birinciliği katılımıyla Artvin Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzumuzda yapıldı.
Dereceye Giren Sporcular;
50 m Serbest Stil

  1. İdil Aksu Artvin Fen Lisesi
  2. Ela Satır Artvin Fen Lisesi
  3. Doğa Şimşek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
  4. Betül Karamahmutoğlu Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi
    100 m Serbest Stil
  5. Ela Satır Artvin Fen Lisesi
  6. Doğa Şimşek 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
    200 m Serbest Stil
  7. Yağmur Sönmez 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
    50 m Sırtüstü
  8. İdil Aksu Artvin Fen Lisesi
  9. Asrın İlke 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
  10. Ela Satır Artvin Fen Lisesi
  11. Sudem Birinci Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi
    100 m Sırtüstü
  12. Eylül Ada 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
  13. Sudem Birincİ Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi
  14. Betül Karamahmutoğlu Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi
    200 m Sırtüstü
  15. Asrın İlke Gümüş 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
    50 m Kelebek Stil
  16. İdil Aksu Artvin Fen Lisesi
    50 m Kurbağalama Stil
  17. Eylül Ada Çankaya 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
    100 m Kurbağalama Stil
  18. Yağmur Sönmez 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
    4 x 100 Serbest Bayrak Yarışı
  19. Eylül Ada Çankaya
  20. Asrın İlke Gümüş
  21. Doğa Şimşek
    Takım Sıralaması
    1.15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
  22. Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi
    Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
ARA REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.