DOLAR 18,8053
EURO 20,4336
ALTIN 1.164,91
BIST 5.191,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Artvin 6°C
Hafif Yağmurlu
Artvin
6°C
Hafif Yağmurlu
Cts 9°C
Paz 7°C
Pts 5°C
Sal 5°C

TEKVANDO MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

TEKVANDO MÜSABAKALARI TAMAMLANDI
REKLAM ALANI
24.01.2023
49
A+
A-

Tekvando Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi

2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Tekvando Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği Müsabakaları, Tekvando Antrenman Salonunda sona erdi.

ARA REKLAM ALANI

Birçok spor dalında gerçekleştirilen 2022 – 2023 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları müsabakaları devam ediyor. Tekvando Yıldızlar ve Gençler İl Birinciliği Müsabakaları ise tamamlandı, dereceye girenler madalyayla ödüllendirildi.

Dereceye giren sporculara madalyaları İl Müdürü Mustafa Demirkıran, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Ak Parti Artvin İl Başkan Yardımcısı Ahmet Küçüksönmez, Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk, Gençlik Hizmetleri Müdürü Hayati Güneri, Tekvando İl Temsilcisi Fariz Keskin, Okul Sporları İl Temsilcisi Oğuzhan Sürücü, Spor Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Başköylü tarafından verildi.

Yarışma kategorilerine göre dereceye giren isimler şunlar:

Genç Kadınlar

Melek Sudeniz Şimşek  Arhavi Ertuğrul Kurtoğlu Fen Lisesi -63 Kg 1.si

Betül Durmuş Şehit Salih Hüseyin Parça Anadolu Lisesi -59 Kg 1.si

Zahide Rana Alay Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi -55 Kg 1.si

Sude Demirhan Artvin 15 Temmuz Anadolu Lisesi -68 Kg 1.si

Şevval Şatıroğlu Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi +68 Kg 1.si

Genç Erkekler

Yunus Emre Civcivoğlu Artvin Spor Lisesi -48 Kg 1.si

Burak Mercan Artvin Mesleki Eğitim Merkezi -63 Kg 1.si

Muhammet Ali Güven Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi -68 Kg 1.si

Kerimcan Leventoğlu Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesi +78 Kg 1.si

Muhammet Coşkun Yusufeli Çok Programlı Lisesi -59 Kg. 1.si

Yıldız Erkekler

Mehmet Salih Büyük Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesi -45 Kg 1.si

Numan Yıldırım  15 Temmuz Şehitleri Hopa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi -53 Kg 1.si

Ali Seçkin Atatürk Ortaokulu Hopa -41 Kg 1.si

Gürkan Yılmaz Halitpaşa Ortaokulu -37 Kg 1.si

Mete Aslan Halitpaşa Ortaokulu -33 Kg 1.si

Bedirhan Yılmaz 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Ortaokulu -41 Kg 1.si

Muharrem Kağan Er Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu -53 Kg 1.si

Yıldız Kadınlar

Zeliha Topçu Halitpaşa Ortaokulu -33 Kg 1.si

Neşe Babacan Halitpaşa Ortaokulu -47 1.si

Ecrin Çepnioğlu Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu -47 Kg 2.si

Elanur Irmak Çeliktaş Artvin 7 Mart Ortaokulu -41 Kg 1.si

Bennu Şatıroğlu Atatürk Ortaokulu -44 Kg 1.si

Kayra Çepnioğlu Şehit Erol İnce İmam Hatip Ortaokulu -55 Kg 1.si

Songül Yılmaz

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.