MAŞA OLMADAN ÇAMAŞIR ASILIR MI? | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >>MAŞA OLMADAN ÇAMAŞIR ASILIR MI? 23.01.2015 20:16

MAŞA OLMADAN ÇAMAŞIR ASILIR MI?

Merhaba gönül dostlarım. 7 Haziran Genel Seçimler yaklaşıyor adaylar ortaya çıkmaya başladı ve reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip çalışmalara hız verdiler.Tüm adaylar ön seçim istiyor bazıları Ankara’dan torpil beklemekteler iktidar partisi bakalım bu seçim dede geleneğine uyup sürpriz bir aday çıkacak mı?
Ana muhalefeti çözmek zor. Beklentiler ön seçim olmasından yana ama mevcut vekilin de başarılı bir çalışma yürüttüğüne inanıyorum bu da göz önüne alınacaktır.
Şimdi ben bu sayfamdan kimi destekleyeceğimi şimdiden açıklayacağım ve eminim çoğunluk da benim gibi düşünüyordur.
Benim adayımın kriterleri şöyle olacak 
1. Maşa olmadan çamaşır asmasını bilecek.
2. şirketlerin veya sermayenin değil halkın vekili olacak geçmişinde uşaklık yapmamış olacak.
3. halkını 4 yılda bir değil her zaman hatırlayacak oy zamanı gelip diğer zamanlar halkın deyimiyle kodamanlara hizmet eden olmayacak.
4. hele halkın arasında ayrımcılık yapmış olmayacak benim partilim deyip ceket ilikleyip partilim değil deyip itilemeyecek.
5. adaletli olacak önce mazlum diyecek hakkını verecek sonra diğerleri diyecek bunları yapmamış olanlar da sakın kapıma gelip oy istemesinler.
Beyler bugünlerde ilimizde 600’ün üzerinde engelli ve yaşlı evde bakım maaşı  alan ailelere sosyal hizmetlerden şimdiye kadar ödenenleri geri ödemeleri için yazılar gitmeye başladı.
Bu evde bakım çıktığında herkes yararlanır denmiş ve engelliler ve yaşlılara bağlanmaya başlanmıştı.
Alkışlamıştık teşekkür etmiştik sonra bir yasa ile eve giren kişi başı gelir çıktı ortaya çok sayıda bağlanan evde bakımlar kesildi.
Her geçen gün daha da zorlaştırılarak yakında bu evde bakımdan faydalanacak kıstaslara sahip engelli kalmayacak.
Üç ayda bir alınan maaşları da vakfa devrettiler kişi başı 243 lirayı aşanlar bundan faydalanamıyor.
Ya insaf siz kendinize yaptığınız 1171 lira zammı emekli ve engellilerden mi kaynak olarak aktarıyorsunuz? Biz engelliler yapılan iyilikleri de yanlışları da en güzel şekilde duygularımızla anlatırız. Yarınlar ay yıldız kadar güzel ve parlak olması dileğiyle..

HOŞÇA VE DOSTÇA KALIN.

http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright