ARTVİN EMNİYET MÜDÜRÜ HAMDİ SELÇUK MERKEZE ALINDI | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ARTVİN EMNİYET MÜDÜRÜ HAMDİ SELÇUK MERKEZE ALINDI23.01.2015 19:51

ARTVİN EMNİYET MÜDÜRÜ HAMDİ SELÇUK MERKEZE ALINDI

ARTVİN EMNİYET MÜDÜRÜ HAMDİ SELÇUK MERKEZE ALINDI


İçişleri Bakanlığı genelgesine göre 21 İlin Emniyet müdürleri değişti. Bu atamalarda ilimizin de bulunması Artvin halkını üzdü. Henüz ilimizde göreve başladığı bir yıl dahi olmayan İl Emniyet Müdürü Hamdi Selçuk’un merkeze alınması şaşkınlığa neden oldu.


Bu haber 4534 kez okundu.
İçişleri Bakanlığı genelgesine göre 21 İlin Emniyet müdürleri değişti. Bu atamalarda ilimizin de bulunması Artvin halkını üzdü. Henüz ilimizde göreve başladığı bir yıl dahi olmayan İl Emniyet Müdürü Hamdi Selçuk’un merkeze alınması şaşkınlığa neden oldu. 
 
 21 İlin Emniyet Müdürü değişti. Resmi Gazete´nin bugünkü sayısında yayınlanan İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, Bursa, Edirne, Konya ve Gaziantep´in de aralarında bulunduğu 21 ilin emniyet müdürü değişti. 15 il emniyet müdürü ise başka bir göreve atanmak üzeri Emniyet Genel Müdürlüğü emrine alındı. 18 Şubat 2014 tarihinde Artvin'de göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Hamdi Selçuk, göreve geldiği günden itibaren sıcak kanlı ve samimi davranışlarıyla Artvinlinin sevilen kurum amirleri arasında yer almıştı. Kısa bir süre Artvin’de görev yapması ve atamalarda Merkez’e alınması Artvin halkını üzdü. İlimizde bir birinden önemli çalışmalara imza atan ve her olayda bizzat olay yerine giderek çalışmalara katılan Hamdi Selçuk’a ilimizde göstermiş olduğu çalışmalardan dolayı kendini gazetemiz çalışanları olarak kutluyor yeni görev yerinde başarılar diliyoruz. Artvin Emniyet Müdürü Hamdi Selçuk merkeze alınırken yerine Polis Başmüfettişi Alaattin Akbaş atandı
 İçişleri Bakanlığı genelgesine göre,  Artvin Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Alaattin AKBAŞ,
Hamdi Selçuk kimdir?

 1966 yılında Ankara ili Bâla ilçesine bağlı Emirler köyünde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Ankara ilinde tamamladı. 1985 yılında girdiği Polis Akademisinden 1989 yılında mezun olarak İstanbul ilinde Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı. 1992-1998 yılları arasında EGM – İDB, 1998-2002 yıllarındaysa Kahramanmaraş İstihbarat Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2002-2012 yılları arasında Ankara Emniyet Müdürlüğünde İstihbarat – Tem ve Kom şubelerinde çalıştı. 2006 yılında İstihbarat Şubede çalışırken Telekomünikasyon İletişim Başkanlığının kuruluşunda 1 yıl süre ile EGM kurum temsilcisi olarak çalıştı.
Sayın Emniyet Müdürümüz İtalya, Finlandiya, Litvanya, Çin ve Letonya da eğitim programlarına katılarak Polis Teşkilatının işleyişini inceledi. 

 2012 yılında EGM Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüffettişi olarak göreve başladı. Bu görevini yürütürken İçişleri Bakanlığı’nın 13.02.2014 tarihli ve 500.058 sayılı kararnamesi ile Artvin İl Emniyet Müdürü olarak ataması yapıldı. Evli ve ikisi erkek biri kız üç çocuk sahibi olan İl Emniyet Müdürümüz Hamdi Selçuk, 18.02.2014 günü göreve başladı. Başarıyla görevini sürdüren ve halkla iyi ilişkiler kuran Hamdi Selçuk son kararname ile merkeze alındı. 

ARTVİN ÖZGÜR-SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: emniyet

Diğer Siyaset Altı haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright