“MEKKE’NİN FETHİ” PROGRAMI TAYYİP ERDOĞAN  VE İMAM HATİPLER PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜ!. | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> “MEKKE’NİN FETHİ” PROGRAMI TAYYİP ERDOĞAN VE İMAM HATİPLER PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜ!.03.01.2015 15:54

“MEKKE’NİN FETHİ” PROGRAMI TAYYİP ERDOĞAN VE İMAM HATİPLER PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜ!.

“MEKKE’NİN FETHİ” PROGRAMI TAYYİP ERDOĞAN  VE İMAM HATİPLER PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜ!.


Artvin İmam Hatip Ortaokulu yılbaşı gecesi “Mekke’nin Fethi” adlı bir program organize etti. Mekke’nin Fethi’nin 1384’ncü yılı nedeniyle yapılan programa Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, İl Müftüsü Kemal Uçkun ve Artvin halkı katıldı. Artvin Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim Bir-sen çelenk gönderdi.


Bu haber 4097 kez okundu.

 Artvin İmam Hatip Ortaokulu yılbaşı gecesi “Mekke’nin Fethi” adlı bir program organize etti. Mekke’nin Fethi’nin 1384’ncü yılı nedeniyle yapılan programa Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,  İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, İl Müftüsü Kemal Uçkun ve Artvin halkı katıldı. Artvin Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim Bir-sen çelenk gönderdi.

YILBAŞI KUTLAMASI DOĞRU DEĞİL VURGUSU YAPILDI

Gecede TRT çocuk programı yapan Hüseyin Goncagül çocuklarla birlikte TRT için çekimler yaptırdı. Programda konuşmacılar,  Yılbaşı gecesinin bize ait olmadığı, kutlanmasının doğru bulunmadığına vurgu yaptı. TRT niçin yapılan çekimlerde ise Hüseyin Goncagül çocukları sahneye alarak sorular sordu Çocuklara dini içerikli sorular sorarak, bilene ödül olarak çikolata verdi.Programda padişahın soytarısını oynayan İBİŞ tiplemesini yapan kişi bir soru sonrası yaptığı espri ise gaf olarak nitelendirildi.

GONCAGÜL ESKİ BAKAN İDRİS NAİM ŞAHİN’E İSMİ, LAZIM DEĞİL DEDİ!

Hüseyin Goncagül, konu Mekke’nin fethi olmasına rağmen alakasız bir şekilde sınıf arkadaşı olduğu gerekçesiyle toplu olarak çekilen sınıf fotoğrafları arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’, İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nu fotoğraflarını yayınlayarak hikâyesini anlattı.  Sahneye yapılan yansıdaki fotoğrafları sahnedeki çocukları çömelterek anlatan Goncagül Ampul adının 1970 yılında nasıl yer aldığını gösterdi. İçişleri Eski Bakanı İdris Naim Şahin’den İsmi Lazım değil diye bahsetmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

GONCAGÜL PEYGAMBERİMİZİN DİĞER ÜÇ İSMİ NE DİYE SORDU PADİŞAHIN SOYTARISINI

OYNAYAN İBİŞ TİPLEMESİ YAPAN KİŞİ İSE “RECEP- TAYYİP- ERDOĞAN” DİYE ESPRİ YAPTI!

Daha sonra sorular bölümüne geçilerek dini sorular sormaya başlandı. Goncagül bir sorusunda çocuklara ve salona Peygamberimiz Hz.Muhammet’in (S.A.V)  diğer 3 isminin ne olduğunu sordu.  Esprileri ile Çocukları ve salondakileri güldürmeye çalışan Padişahın soytarısını oynayan kişi diğer üç ismin Recep- Tayyip ve Erdoğan olduğunu söyledi.

Program yapımcısı Hüseyin Goncagül’ün düzletme yaparak espri de olsa bu şekilde bir ismin söylenmesinden rahatsızlık duyduğu görüldü. Hemen diğer üç isim Ahmet, Mustafa ve Mahmut söylenerek geçiştirildi.  

 Mekke’nin Fethi programının daha sonra İmam hatip ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan propagandasına dönüşmesi ve Goncagül’ün Erdoğan’dan sık sık “Başkan”  olarak hitap etmesi ise Mekke’nin fethi gecesine damgasını vurmuş oldu

ARTVİN ÖZGÜR-SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: mekkenin fethi

Diğer Siyaset Altı haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright