AYNI NOKTADA 6. TIR YAN YATTI | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AYNI NOKTADA 6. TIR YAN YATTI24.11.2020 13:28

AYNI NOKTADA 6. TIR YAN YATTI

AYNI NOKTADA 6. TIR YAN YATTI


Kamyon yatıran Viraj bir kamyonu daha yatırdı. Borçka Artvin yolunun 8. kilometresinde ibrikli köyünün hemen altında bulunan hatalı Viraj nedeniyle kömür yüklü bir tır daha yan yattı.


Bu haber 298 kez okundu.
Hopa'dan aldığı kömürü Dogubeyazıt'a götüren Musa Unus(46) yönetiminde ki  04 AAF 492 Plakalı araç aynı noktada yan yattı.
 23 Kasım Pazartesi günü  öğlen saat 12:00 sularında meydana gelen kazada sürücü Musa Unus yara almadan kazayı atlatarak kendi çabasıyla araçtan çıktı. 
Kaza yerine Artvin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı bölge trafik ekipleri  ve Jandarma trafik ekipleri g kaza yerinde güvenlik önlemleri  aldı.
Sürücü Musa Unus, bu yollardan yıllardır gezdiğini Türkiye'nin en zor ve hatalı yol olduğunu iddia ederek şunları söyledi:
Ben Musa Unus 46 yaşındayım.  Dikkatli ve tecrübeli şoförüm. 
Bu yollardan yıllardır açıldığından bu yana gelip geçerim. Türkiye'nin birçok iline gidip yük taşıyorum. Böylesine Kötü ve hatalı yol inanın Türkiye'nin hiçbir yerinde yok. Ozellikle Hopa'dan içeri girdikten sonra Erzurum sınırına kadar olanyol gerçekten zor ve tehlikeli yoludur.  
Burada birçok kez kaza oldu ve ben burada Nasıl kaza olur diyordum. ama bugün ben de burada kaza yaptım. Viraja 50 ile girdim ve araç sola doğru çekti zaten kontrolü kaybettim ve maalesef araba devrildi.araba sola savruldu. Ben Türkiye'nin her yerine giderim ama bundan daha kötü yol yok. Çok şükür yara almadım Maddi hasar var Canımız sağ olsun. dedi.

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright