ATATÜRK'E BENZERLİĞİYLE TANINAN  GÖKSEL KAYA ARTVİN'DE | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ATATÜRK'E BENZERLİĞİYLE TANINAN GÖKSEL KAYA ARTVİN'DE24.04.2019 09:54

ATATÜRK'E BENZERLİĞİYLE TANINAN GÖKSEL KAYA ARTVİN'DE

ATATÜRK'E BENZERLİĞİYLE TANINAN  GÖKSEL KAYA ARTVİN'DE


Atatürk’e Benzeyen Göksel Kaya Artvin’de


Bu haber 220 kez okundu.
23 Nisan Çocuk şenlikleri kapsamında Artvin’e gelen Atatürk'e benzerliği ile tüm Türkiye’de tanınan tiyatro sanatçısına yoğun ilgi gösterildi.

Atatürk'e benzerliği ile tanınan sanatçı Göksal Kaya, 23 Nisan Ulusal egemenlik çocuk bayramı nedeniyle Artvin’de çocuklarla bir araya geldi.

Artvin Belediyesi ile Artvin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen programa, Mustafa Kemal Atatürk'e benzerliğiyle dikkat çeken sinema sanatçısı Göksel Kaya katıldı. 
Duygu dolu anlar yaşayan vatandaşlar tiyatro oyuncusuna yoğun ilgi gösterdi. ‘Atatürk Dedi ki’ adlı kitabını imzalayan Kaya, çocuklarla bol bol fotoğraf çekindi. Atatürk'e olan benzerliğiyle 
herkesin dikkat çeken Kaya'nın Artvin'e gelmesinden memnuniyet duyan Artvinliler; "Biliyorsunuz, Artvin Atabarı diyarıdır. Atatürk'ün en büyük heykeli ilimizde. Atatürk'e olan benzerliğiyle herkesin sevgisini kazanmış Göksel Kaya'nın Artvin'e gelmiş olması çok güzel ve anlamlı. Bizim için bu yıl 23 Nisan çok güzel oldu. Sürpriz oldu. Davet edenlere, getirenlere teşekkür ediyorum.ifadelerini kullandı.
Göksel Kaya Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi
Sinema ve tiyatro oyuncusu Göksel Kaya ayrıca özel bir güvenlik şirketinin sahibi olarak iş hayatınıda sürdürmektedir.

Evli ve bu evliliğinden iki evladı olan Göksel Kaya özellikle Mustafa Kemal Atatürk’e benzerliği ile medyadan ve vatandaşlardan büyük ilgi görmektedir.

2006 yılında Karanlıkta Makyaj, 2012 yılında Çanakkale Çocukları ve 2014 yılında Yenilmeyi Düşünmedi isimli sinema filmlerinde Atatürk olarak rol almıştır.

Bir dönem MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile selfie çektirmek istemiştir. Ancak Bahçeli teklifi kabul etmemiş ve uzun süre gündemde kalmıştı. Aslen İzmir’lidir ve İzmir’de doğmuştur.
HABER: SAMİ ÖZÇELİK

Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright