ÇİÇEKLER SATILSIN, ÖĞRENCİLERE BURS  YÂDA ENGELLİLERE ARAÇ GEREÇ ALINSIN | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> ÇİÇEKLER SATILSIN, ÖĞRENCİLERE BURS YÂDA ENGELLİLERE ARAÇ GEREÇ ALINSIN12.04.2019 13:02

ÇİÇEKLER SATILSIN, ÖĞRENCİLERE BURS YÂDA ENGELLİLERE ARAÇ GEREÇ ALINSIN

 ÇİÇEKLER SATILSIN, ÖĞRENCİLERE BURS  YÂDA ENGELLİLERE ARAÇ GEREÇ ALINSIN


Yerel seçimlerin ardından göreve başlayan yeni başkanlara ve yeniden seçilen başkanlara hayırlı olsun çiçekleri gönderiliyor.


Bu haber 260 kez okundu.
Öylesine çok çiçek geliyor ki makam odalarında çiçek koyacak yer bulunamıyor. Yeni bir çiçekçi dükkânı açmak mümkün oluyor.
Nereye gittiysek durum bundan ibaret... Gazetec olarak ziyarete gittiğimiz başkanlara “bu çiçekler ne olacak?” diyerek devamında önerimizi sunduk.. Önerimiz; bu çiçekleri çiçekçi esnafına satın. Parasını başarılı öğrencilere burs olarak verin. Yada araç gerece ihtiyaç duyan engellilere, yada mama almak için çare arayan, sokak hayvanlarına sahip çıkan HAYDİKO gibi derneğe bağışlayın. Dedik.
Bazı başkanlar, bunun yoruma açık olacağını, bazılarının konuşabileceğini söylediyse de biz bunda ısrar ettik. Israrımızda haklı olduğumuzu yeni başkan seçilen Bolu belediye başkanı Tanju Özcan gösterdi. Bolu belediye başkanı Tanju Özcan çiçekleri satarak engellilere akülü araç almak istediğini söyledi.
Artvin’deki tüm belediyeler de buna benzer bir karar alarak çiçekleri belli bir fiyat indirimi yaparak çiçekçilere satsın. Elde edilen gelirle yukarıda bahsettiğimiz hayır işleri için kullandın. Hem insanların sempatisini kazanır, hem de hayır işlemiş olursunuz. Bu vesileyle bir kere daha hatırlatmış olalım...
HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright