“ERGÜL AKÇİÇEK, GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN BİR BAŞKANDIR.” | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> “ERGÜL AKÇİÇEK, GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN BİR BAŞKANDIR.”26.03.2019 11:06

“ERGÜL AKÇİÇEK, GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN BİR BAŞKANDIR.”

“ERGÜL AKÇİÇEK, GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLAN OLDUĞU GİBİ GÖRÜNEN BİR BAŞKANDIR.”


CHP Kemalpaşa Kadın Kolları çalışmalarına hızla devam ediyor.


Bu haber 368 kez okundu.
Kemalpaşa Kadın Kolları İlçe Başkanı Sev im Lokumcu yaptığı açıklamada;”31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Kemalpaşa farkını yine gösterecek. İlçemiz adını Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemalpaşa’dan almıştır. Kemalpaşa Halkı, Cumhuriyet değerlerine, demokrasiye, gönülden bağlı ve yaşamını bu şekilde sürdüren halktır. Bu nedenle inandığı değerlerden asla ödün vermez. Bu seçimde de Kemalpaşa’nın aydınlık kadınları,  aydınlık halkı sandıkta her zaman olduğu gibi Kemalpaşa’ya, atasına sahip çıkmaya devam edecek. 
CHP Kemalpaşa Belediye Başkanı ve Başkan adayımız Sayın Ergül Akçiçek, 5 yıl önce göreve başladığında Kemalpaşa’ya sadece hizmet için belediye başkanı olacağını söylemişti.  Yapabileceklerini vaat etmişti.  5 yılda ilçede çok önemli çalışmalar yapıldı. Yeri geldi çizmelerini giydi işçi ile birlikte parke döşedi, Açılmayan yolları rica ederek, insani bir şekilde insanları ikna ederek hissedarların rızasını alarak açtı.  Bunu Kemalpaşa halkı gördü, yaşadı.
 Biz, başkanımıza güveniyoruz. Yaptıkları yapacaklarının teminatıdır.  Biz Kemalpaşalılar insanların güvenirliğinler, samimiyetine, dostluğuna çok önem veririz. Başkanımız tıpkı Mevlana’nın dediği gibi “ Göründüğü gibi olan, olduğu gibi görünen” bir insandır. Kemalpaşa’da Mart’ın sonu Ergül Akçiçek, Mart’ı Ergül AKÇİÇEK, Mart’ın sonu bahardır.” İfadelerini kullandı.
KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ERGÜL AKÇİÇEK KİMDİR?
Özgeçmiş  1967 yılında Hopa’da doğdu. Öğrenimimi Kemalpaşa’ da tamamladı. Evli ve üç çocuk babası.  1988 yılında vatani görevimi yaptı. O tarihten itibaren Kemalpaşa da esnaf olarak, ticarete devam etti.   Siyası hayatına, 1989 yılında SHP siyasi örgütünde görev alarak başladı. Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi Yönetiminde Gençlik kolları Başkanlığı, iki dönem Belde Başkanlığı ve bir dönem Hopa İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2004-2009 Yılları arasında Kemalpaşa Belediyesinde Meclis Üyeliği ve Belediye Başkan vekilliği görevlerinde bulundu. Demokratik, Katılımcı ve Halkçı Belediyecilik anlayışı ile 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Kemalpaşa Belediye Başkanlığına aday  oldu. Belde Halkımızın güven ve desteğini alarak  ile bu onurlu göreve seçilmiştir.

HABER: SAMİ ÖZÇELİK


Etiketler: Artvin

Diğer Siyaset Alt2 haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright