Artvin’de Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim | Artvin Özgür - Artvin`in haber sitesi.
Ana Sayfa
Dolar : Euro : Bist :
Ana Sayfa >> Artvin’de Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim15.12.2014 19:53

Artvin’de Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim

Artvin’de Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim


Artvin Çoruh Üniversitesi’nde (AÇÜ) “Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim” semineri düzenlendi.


Bu haber 2553 kez okundu.
Artvin Çoruh Üniversitesi’nde (AÇÜ) “Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim” semineri düzenlendi.
AÇÜ Öğrenci Konseyi ve Nima Grup işbirliğiyle organize edilen seminerde, girişimcilik, liderlik yönetimi, takım çalışması ve motivasyon gibi birçok önemli konuda bilgi verildi. Artvin Nihat Gökyiğit Kongre Salonunda 13-14 Aralık tarihleri arasında yapılan Uluslararası Alanda Geçerli Sertifikalı Eğitim veren Nima Grup, profesyonel ISO ve kişisel gelişim alanında ilk adımları sağlamayı amaçlayan katılımcılara iki gün süren bir eğitim verdiler.
Üniversite öğrencileri yanısıra çalışan kesimden de eğitime katılım olduğu gözlenirken eğitim sonrası katılımcılar oldukça memnun kaldıklarını, renkli bir eğitim geçirdiklerini ifade ettiler. Eğitimin ilk gününde Rahim Türk ( Uluslararası Vizyon Gençlik Derneği Genel Başkanı)  Kişisel gelişim ve liderlik üzerine sunumlarını paylaştı. Eğitimin ikinci gününde de Füsun Arıcı Kaliteli Yönetim sistemi hakkında katılımcılara açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulundu. Eğitim sonrası açıklamalarda bulunan Arıcı,  Alanında alınan her eğitimin kişinin kalitesini artıracağını ifade ederek, “günümüzde her alanda en iyi en gözde olan tercih edilmektedir. Tercih edilebilirlikte rakiplerin önüne geçebilmek için kendini pazarlayabilmek çok önemlidir. Kendini daha iyi pazarlayabilmek aşamasında alınan sertifika eğitimleri kişiye rakipleri karşısında avantaj sağlayacaktır” şeklinde konuştu. 
 
Gazetemize daha sonrasında açıklamalarda bulunan Nima Grup Yönetim Kurulu Başkanı  Niyazi Eser şunları ifade etti: “ Nima Grup Konya kuruluşlu bir firma olup eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen dünyada en büyük sorunlardan birinin işsizlik olduğunu düşünen firmamız sadece diploma ya da İngilizce bilgisi ile iş bulmanın imkânsız hale geldiği günümüzde işverenlerin beklentilerinin de arttığını görmektedir. İş ilanlarını incelediğimizde de görüyoruz ki artık Kalite Yönetim Sistemleri Ve Kişisel Gelişim Üzerine eğitim alan kişiler işverenler tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Bu nedenden dolayı Nima Grup ailesi olarak üniversiteler başta olmak üzere birçok firma ve kurumlarda sertifikalı eğitim seminerleri düzenlemektedir. Kurumumuz diğer firmalara nazaran bu eğitim sertifikalarını daha yararlı ve kalıcı olması adına eğitimlerin sonunda verilen eğitim sertifikalarıyla birlikte eğitimleri içeren bir cd de vermektedir. Böylelikle eğitimlerimiz daha kaliteli, kalıcı ve yararlı hale gelmektedir. Amacımız bu hizmetleri Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleştirerek; herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır. Bu yıl bu serüvene Selçuk üniversitesi sürekli eğitim merkeziyle start vererek başladık. Devamında Gümüşhane Üniversitesi konsey başkanı Sayın Serkan Yılmaz’ın ve Artvin Çoruh üniversitesi konsey başkanı Sayın Ogün Erdem’in davetiyle Gümüşhane ve Artvin Çoruh üniversitesinde güzel bir organizasyon düzenledik. Eğitim çalışmalarımız diğer üniversitelerde de devam etmektedir. Hedefimiz tüm üniversitelerde bu eğitimleri gerçekleştirmek ve tüm öğrencilerin bu eğitimlerden yararlanmasını sağlamaktır. Unutulmamalıdır ki “Geçmişin Bilinci Geleceğin Işığıdır”. Dedi.
Program sonunda eğitime katılan katılımcılara 7 farklı sertifika ve eğitim CD’ si verildi.

Etiketler: EĞİTİM

Diğer EĞİTİM haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu

http://www.artvinozgur.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright